Запчастини фризерів для морозива Frigomat

Фризери для морозива Frigomat – обладнання дуже дороге. Але виправдовується ціна тим, що фризери цього італійського виробника мають серйозний запас міцності та якості для стабільної роботи. У разі правильного обслуговування та догляду за фризером ремонт довго не знадобиться.

Запчастини – витратні матеріали

Незважаючи на це, будь-який фризер, навіть від компанії Frigomat, потребує заміни витратних матеріалів. Крім того, для правильної роботи та отримання якісного морозива виробник рекомендує щосезонно проводити заміну цілого ряду витратних запасних частин, таких як прокладки, сальники, втулки та інші елементи фризера, які мають зношуватися. До таких деталей, звичайно ж, в першу чергу відносяться силіконові кільця ущільнювачів. Якщо проводити такі регламентні заміни, виконувати вимоги інструкції з чищення та догляду, мастила необхідних вузлів, то фризер Frigomat прослужить вам багато років без будь-якого ремонту.

Своєчасна заміна комплектуючих

Якщо не здійснювати належний догляд та своєчасну заміну комплектуючих, або неправильно експлуатувати фризер, то можуть вийти з ладу важливі робочі вузли. Наприклад, при використанні дуже густої суміші для консистенції для морозива, можливі поломки мотора або редуктора. Якщо не замінити банальний сальник шнека, то можна вивести з ладу той же редуктор з мотором, які є досить дорогими запчастинами в будь-якому фризері.

Це завдання можна вирішити простим способом, замовляйте необхідні вам витратні запчастини, прокладки та сальники для фризера Frigomat і робіть їх своєчасну заміну. Тим самим забезпечте собі стабільну роботу фризера на довгі роки з високим ступенем окупності, навіть за високої ціни на фризер.

Де замовити запчастини в Україні

Наша компанія є офіційним представником Frigomat в Україні та пропонує з перших рук запчастини для професійних фризерів Frigomat з приготування м’якого морозива так і джелато. Основні витратні запчастини: прокладки, сальники та спеціальні харчові мастила від виробника Frigomat завжди є у нас на складі. А такі запчастини як компресори, радіатори, мотори, редуктори, шнеки, втулки, бітери, роздавальні групи, клапани, міксери, корпусні деталі, плати керування та інші комплектуючі для Frigomat ми завжди зможемо оперативно доставити вам під замовлення.

Для замовлення необхідної запчастини вам потрібно знайти її на специфікації моделі Frigomat і повідомити цей номер нашому спеціалісту. Ми завжди готові допомогти вам у виборі потрібної деталі для будь-якої моделі фризера. Чекаємо на ваші замовлення та раді будемо вам корисними: +380 67 232-44-96.

Також тут ви можете замовити ремонт фризера Frigomat.