Запчастини фризерів для морозива Frigomat

Фризери для морозива Frigomat – обладнання високотехнологічне дороговартісне. Але вартість їх окуповується багаторазово тим, що фризери цього італійського виробника мають великий запас міцності, підтверджену десятиліттями якість та неспростовну стабільну роботу, що виливається у неперевершену і незмінну якість готового продукту протягом довгого часу. У разі регулярного обслуговування та догляду за фризерами Frigomat ремонт довго не знадобиться.

Запчастини – витратні матеріали

Незважаючи на це, будь-який фризер, навіть від компанії Frigomat, потребує заміни витратних матеріалів. Крім того, для правильної роботи та отримання якісного морозива виробник рекомендує кожного сезону проводити заміну цілого ряду витратних запасних частин, таких як прокладки, сальники, втулки та інші елементи фризера, що зношуються. До таких деталей, звичайно ж, в першу чергу відносяться силіконові кільця ущільнювачів. Якщо проводити такі регламентні заміни, виконувати вимоги інструкції з чищення та дезинфекції, застосовувати мастила призначені виробником для всіх робочих вузлів, то фризер Frigomat прослужить вам багато років без будь-якого ремонту.

Своєчасна заміна комплектуючих

Якщо не здійснювати належний догляд та своєчасну заміну комплектуючих, або неправильно експлуатувати фризер, то можуть вийти з ладу важливі робочі вузли. Наприклад, при використанні суміші з густою консистенцією для морозива, можливі поломки мотора або редуктора. Якщо не замінити сальник шнека, то можливо вивести з ладу редуктор з мотором, які є досить дорогими запчастинами в будь-якому фризері.

Це завдання можна вирішити простим способом, замовляйте необхідні вам витратні запчастини, прокладки та сальники для фризера Frigomat і робіть їх своєчасну заміну. Тим самим забезпечте собі стабільну роботу фризера на довгі роки з високим ступенем окупності.

Де замовити запчастини в Україні

Наша компанія є офіційним представником Frigomat в Україні та пропонує з перших рук запчастини для професійних фризерів Frigomat як для м’якого морозива так і для фризерів для Gelato. Основні витратні запчастини: прокладки, сальники, спеціальні харчові мастила, засоби для дезинфекції від виробника Frigomat завжди є у нас на складі. А такі запчастини як компресори, радіатори, мотори, редуктори, шнеки, бітери/змішувачі, роздавальні групи, клапани, міксери, корпусні деталі, плати керування та інші комплектуючі для Frigomat ми завжди зможемо оперативно доставити вам під замовлення.

Для замовлення необхідної запчастини вам потрібно знайти її на специфікації моделі Frigomat і повідомити цей номер нашому спеціалісту. Ми завжди готові допомогти вам у виборі потрібної деталі для будь-якої моделі фризера. Чекаємо на ваші замовлення та раді будемо вам корисними: +380 67 232-44-96.

Також тут ви можете замовити ремонт фризера Frigomat.