Компанія

Компанія Frigomat

Frigomat з більше ніж 50-річною історією сьогодні є однією з найвідоміших італійських компаній з виробництва машин та обладнання для домашнього морозива, м’якого морозива та кондитерських виробів.

Орієнтир для лабораторій та майстрів морозива та кондитерів з усього світу завдяки широкому спектру передових та індивідуальних рішень, дотриманню найвищих стандартів якості та безпеки, широкій службі підтримки та дистриб’юції.

Компанія, яка вірить у майбутнє та цінує досвід: постійне прагнення поширювати інновації made in Italy, використовуючи найкращі традиції ремісництва. Frigomat експортує свою продукцію по всьому світу і в більшості країн використовує мережу дилерів та дистриб’юторів, здатних гарантувати своєчасну та надійну технічну допомогу.

Frigomat в Україні

Наша історія роботи в сегменті HoReCa розпочалася у 2004 році, ми йшли шляхом пошуку передових рішень та новинок з Італії та Європи для професіоналів галузі на нашому ринку. Frigomat Ukraine бере участь у всіх значущих галузевих виставках в Україні та представляє в Україні та СНД провідних виробників із Європи як дилери.

Наша компанія пропонує для кав’ярень, ресторанів, фаст-фудів, барів та готелів великий асортимент професійного обладнання, аксесуарів, витратних матеріалів та продуктів. Ми забезпечуємо постачання запасних частин для еспресо кавоварок, кавомолок, фризерів, холодильного кухонного та мийного та іншого професійного обладнання будь-яких світових виробників, а також забезпечуємо сервіс професійного обладнання, що поставляється.

Сертифікати

Компанія може похвалитися сертифікатом якості ISO 9001 та дуже строгими дозволами ETL та ETL Sanitation, необхідними для ринку Північної Америки.

Стандарт UNI EN ISO 9001: 2015 – це не сертифікація, яка конкретно стосується продуктів, а спосіб «направляти» за допомогою розробки відповідних процедур усі етапи виробництва для досягнення єдиної великої мети: якості Усього.

Отже, сертифікація системи менеджменту якості повинна бути оформлена з метою забезпечення здатності компанії структурувати та керувати своїми ресурсами та виробничими процесами, щоб розпізнавати та задовольняти потреби клієнтів, а також прагнення постійного вдосконалення цієї здатності у світлі цієї «постійної еволюції», яка завжди відображала підприємницьку та виробничу філософію компанії.

Машини Frigomat отримали схвалення US ETL і ETL Sanitation: це означає, що вони відповідають найсуворішим стандартам електробезпеки та гігієни.

За етапом виробництва уважно стежать контролюючі органи ETL та ETL Sanitation.