Ремонт та сервісне обслуговування фризерів Frigomat

Фризери Frigomat – це професійне обладнання, призначене для приготування gelato та м’якого морозива із суміші та молока, фруктів та води, шляхом заморожування та збивання морозива. Усі суміші у процесі приготування насичуються киснем. Процес є одночасним збиванням і жорстким заморожуванням суміші – поступово вона перетворюється на морозиво. Технологічні процеси можуть змінюватись і залежати від рецепту, складу або типу морозива, при цьому можна впливати на кінцевий продукт та його структуру.

У разі виникнення будь-яких несправностей або збоїв у роботі вашого фризера, не варто намагатися відновити роботу самостійно, краще одразу звернутися до наших сертифікованих фахівців. Ми робимо інсталяцію, налаштування та технічне обслуговування, а при необхідності ремонт фризерів Frigomat для приготування ідеального морозива.

Наш сервісний центр укомплектований усім найкращим обладнанням та необхідними інструментами для діагностики та обслуговування фризерів. Наші фахівці здійснюють ремонт фризера для морозива в стислий термін, щоб забезпечити мінімальний простий техніки. Найкращим варіантом є обслуговування фризера в міжсезонний час, тоді немає поспіху і можна все відрегулювати та налаштувати або зробити ремонт з діагностикою, не боячись упустити прибуток від продажів.

Важливо

Навіть якщо ваш фризер працює коректно і не викликає нарікань, щоб продовжити його роботу без зауважень, слід проводити регулярне сервісне обслуговування. А також проводити заміну витратних матеріалів, рекомендованих виробником. Це допоможе запобігти поломці в самий невідповідний момент і знизить ризик фінансових втрат.

Техпідтримка

При необхідності заміни запчастин або витратних матеріалів, а також покупки харчового мастила, рекомендованого виробником, наш сервісний центр має на складах в Україні основні запасні частини для фризерів Frigomat. Якщо на складі не виявиться запчастини на вашу модель фризера, ми завжди зможемо її швидко підібрати за специфікацією, ідентифікувати та замовити.

Як замовити обслуговування

Для заявки на сервіс або ремонт фризера Frigomat вам необхідно зробити дзвінок за номером +380 67 232-44-96 або залишити замовлення через форму зворотнього зв’язку із зазначенням проблеми. Найближчим часом наші фахівці допоможуть вам у вирішенні питання.

Для замовлення запчастин для вашого фризера перейдіть на цю сторінку.

remont-frigomat-1
remont-frigomat-1
previous arrow
next arrow